Skip to main content

בלוג מד קרוזס

חופשה ב- קרוז יוקרתי

חושבים על חופשה ולא בטוחים על איזה קונספט ללכת? מתלבטים בין בטן גב לביקור במקום תיירותי מדהים? עם קרוז יוקרתי אתם ממש לא צריכים לבחור. האניות של Med Cruises תוכננו ועוצבו בקפידה רבה במטרה להעניק לכם את החופשה המושלמת. למעשה, מדובר במגוון של חבילות שייט תיירותיות בסגנון הכול כלול. לינה יוקרתית, צוות מקצועי ומסור, נופים עוצרי נשימה וביקור בקשת רחבה של יעדים חלומיים.

קרוזים ושייט תענוגות בכל העולם

ישראלים רבים מתלבטים מדי שנה לגבי החופשה הבאה שלהם.
כולנו מחפשים את החופשה המושלמת. זו שמצד אחד תיקח אותנו למקומות שעדיין לא ביקרנו בהם ותחשוף אותנו לנופים מרהיבים ומצד שני תאפשר לנו להרגיש שאנחנו בחופשה אמיתית על כל המשתמע מכך.
פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו מתפשרים - על המיקום, על המחיר או על המלון.
עם קרוז יוקרתי אין צורך להתפשר. אתם יכולים ליהנות מכל העולמות בחופשה אחת מדהימה

הפלגות - מגוון של יעדים המתאימים למשפחה, לילדים ולחברים - מד קרוזס

בכל פעם שאנחנו מתכננים חופשה, הדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו הוא היעד אליו ניסע. לאילו נופים היינו רוצים להיחשף הפעם? מה מעניין אותנו לראות? ואלו רק חלק מהשאלות שאנו שואלים את עצמנו. יחד עם זאת, אחד האתגרים בחופשה הוא היכולת לשלב בין מנוחה של בטן גב“, משהו שכולנו זקוקים לו לנוכח העובדה שאנו עובדים כל כך קשה, לבין ביקור במקומות חדשים והנאה מאטרקציות. אנו מתקשים ליצור את השילוב הזה בשל מגבלת הזמן שיש לרבים מאתנו.

ספינת תענוגות - חוויה משפחתית לכל הגילאים

מתלבטים לאן לקחת את הילדים לחופשה הבאה שלכם? יש כל כך הרבה אפשרויות ואתם מחפשים חופשה שמצד אחד תהיה מושלמת לילדים הנמצאים בגילאים שונים וממש לא בא לכם לשמוע את צמד המילים משעמם לי“. ומצד שני אתם מחפשים חופשה שתאפשר גם לכם ליהנות כי בסופו של דבר גם ההורים לוקחים פסק זמן מהעבודה, מהשגרה, מהחיים ורוצים למקסם את החוויה כמה שאפשר.

הפלגות ליעדים מעולים - המלצות למסלולים והפלגות מסביב לעולם

מחפשים יעד מושלם לחופשת הקרוז הבאה שלכם? בין אם כבר התנסיתם בחופשה באוניית פאר ובין אם זו הפעם הראשונה שלכם, אין ספק שאתם הולכים לצבור חוויות מדהימות שלעולם לא תשכחו.

שייט יוקרתי בספינה

משפחות רבות גילו כי שיט באנייה הוא החופשה המושלמת לכל המשפחה עם מגוון של אטרקציות וחוויה בלתי נשכחת ביעדים נבחרים בעולם. תוכלו להגיע לכל העולם: אירופה והים התיכון,צפון אירופה, אלסקה, האיים הקאריביים והבהאמס, ברמודה, קנדה וניו אינגלנד, מרכז אמריקה ותעלת פנמה, הוואי, האוקיינוס ההודי, מקסיקו, דרום אמריקה, דרום מזרח אסיה, אוסטרליה וניו זילנד ואף לשייטטרנס אטלנטי.

קרוזים בכל העולם מד קרוזס

אחת לכמה חודשים, כמעט כל אחד ואחת מאיתנו זקוק לחופש. אויר, שלוה, להתנתק מכל מה שאנו חווים ביום יום בין אם זה העבודה שלנו, האינטרקציות עם האנשים במקום העבודה, בין אם זה דברים שקשורים לבית, לסידורים או לילדים. זמן לעצור הכל, לנשום, למלא את מצברי האנרגיה מחדש כדי שנוכל להמשיך ליצור, לעשות ולהרגיש מסופקים מהחיים שלנו.

חולמים על החופשה המושלמת? זה הזמן להפסיק לחלום ולהפוך את החלום למציאות. בשונה מבעבר, הפלגות למגוון יעדים הפכו לחופשה נגישה עבור כל אחד ואחת מאיתנו

הפלגות נופש מד קרוזס

בכל שנה מחדש כולנו מתלבטים באיזה חופשה לבחור השנה ולאיזה יעד אנחנו רוצים לנסוע.
כעם שאוהב כל כך לטייל ולבלות במקומות חדשים, כולנו רוצים להיות מופתעים בחופשה הבאה שלנו ולגלות משהו שעדיין לא ראינו, משהו אחר.
אנחנו רוצים לטעום, לגעת, לשמוע, להריח ולצפות במראות חדשים.

שייט לאלסקה

לאורך השנה כולנו חושבים לעצמנו מה יהיה הטיול הבא שלנו. לאן ניסע הפעם.
האם ניקח איתנו את הילדים או ניסע רק אנחנו המבוגרים? אז לפני שאתם מקבלים החלטה, הרשו לנו לספר לכם על אחד הטיולים המרתקים והמדהימים שהטבע יצר עבורנו.

טען עוד