חברת שייט - Costa Cruises

Costa Cruises
צחוק, אהבה, החיים הטובים ... במשך 70 שנה קוסטה- חברת השייט האירופאית המובילה – מספקת חופשה המשלבת חמימות איטלקית עם תחכום אירופאי למפליגים באניותיה המפוארות ברחבי העולם.

האווירה האירופאית הפתוחה והתוססת,  המטבח האיטלקי האהוב, המגוון הרחב של האורחים מכל קצוות התבל והברכות באיטלקית הנשמעות מכל עבר כמו– BUON GIORNO / BUONA SERA (בוקר טוב/ ערב טוב )- משתלבים יחד ויוצרים תחושה של תשוקה לחיים ושמחה.

חברת קוסטה מציעה שייט שיתאים לכל טעם ולכל תקציב, ממשפחות, זוגות, יחידים וירח דבש ועד לקבוצות חברים וועדי עובדים- ברוכים הבאים לחופשת חלומותיכם!

בכל יעד ובכל אנייה שתבחרו, האירוח האדיב והחמים והאווירה המזמינה אינם משתנים...     זהו השייט האיטלקי הטוב ביותר וזוהי אהבה - "AMORE"!

לקטלוג הפלגות 2019 לחץ כאן

DELIZIOSA
DELIZIOSA
DIADEMA
DIADEMA
FASCINOSA
FASCINOSA
FAVOLOSA
FAVOLOSA
FORTUNA
FORTUNA
LUMINOSA
LUMINOSA
MAGICA
MAGICA
MEDITERRANEA
MEDITERRANEA
NEORIVIERA
NEORIVIERA
PACIFICA
PACIFICA
SMERALDA
SMERALDA
VICTORIA
VICTORIA

תוכנית הילדים של קוסטה קרוזס

וואו! להיות Costa Kid...

חלק מהדברים הכי טובים מגיעים באריזות קטנות - וזה בהחלט מקרה עם תכנית הילדים של קוסטה. ממסיבות פיצה ומצאו את המטמון לציורי פנים, נשפי מסכות, ואפילו שיעורים באיטלקית, פעילויות מפוקחות מאין אלו הן ימי משחק לילדים ברי מספיק מזל כדי להפליג עם קוסטה. וזה אומר שאתם והמשפחה שלכם יכולים ליהנות מכל הכיף של שיט בסגנון איטלקי. אירועי בוקר, הצהריים והערב תואמו לבדר ילדים מגיל 3 (גמולים מחיתולים) ועד ל-17. בין אם זה גלידה חברתית או תחרות קריוקי, קוסטה יודעת איך לשמור את הילדים עסוקים ... וזה לא מצחיק.

Costa Kid!

Costa Kid נועד לארח ילדים בגילים שבין 3 (גמולים מחיתולים) ועד 12 שנים. זוהי תכנית אינטראקטיבית המורכבת מפעילויות יומיומיות אמורות לבדר, להחיות ולשעשע את הילדים. זה לא שירות שמרטפות לתינוק/ילדים.

Costa Teens!

Costa Teens נועד לארח ילדים בגילים שבין 13 עד 17 שנים. שימו לב כי בשל חוסר הביקוש, תכנית זו אינה פועלת בכל הפלגות של קוסטה.

תכנית Costa Kid תארח ילדים בין גילאי 3 עד 6, 7 עד 10 ובני נוער במהלך הפלגות רגילות ובין גילאי 3 עד 6, 7 עד 12 ו-13 עד 19 במהלך חגים.

פעילויות ל-Costa Kids מכל הגילאים

Costa Kids ימצאו שפע של פעילויות שיעסיקו אותם במהלך ההפלגה ועגינה בנמלים. רק בדקו פעילויות מדגמיות המוצעות על ספינות קוסטה קרוז.

 • משחקי וידאו ותחרויות WII
 • סרטים
 • חפשו את המטמון
 • סיורים בגשר הספינה, מטבח ומאחורי הקלעים
 • אומנות ויצירה
 • ציור פנים
 • אומנות פסטה
 • תוכניות ספורט וכושר
 • משחקי לוח ובינגו
 • מסיבות פיצה
 • שיעורים באיטלקית
 • גלידה חברתית
 • מסיבות ריקודים ובריכה
 • קריוקי לילדים

אין כל תשלום עבור פעילויות אלה ותוכניות Costa Kids ו-Costa Teens יחולקו להורים בעליה לאוניה ורישום.

הערות כלליות לתוכנית

שעות פעילות

שעות הפעילות הרגילות של הבוקר הן מ-9 בבוקר עד אחר הצהרים שהן שעות הפעילות הרגילות של Activity Club...

 • אחר הצהרים החל מ-15:00 ועד 18:00
 • ערב החל מ-21:00 ועד 23:30

Activity Waiver

הורים נדרשים ללוות את הילדים לתוכניות הפעילות של קוסטה בכל יום, אלא אם כן הם רוצים לחתום על ויתור המתיר לילדיהם לצאת ולבוא כרצונם.

זמני ארוחות

זוהי האחריות של ההורים להאכיל את הילדים שלהם. הורים חייבים לקחת את הילדים שלהם בסוף מפגשי בוקר ואחר הצהריים לזמני הארוחות. ישנם שני חריגים:

 • מזנון הילדים בערב בילוי הורים שהוא לילדים בגילאי 3 ומעלה
 • זמן ארוחת הצהריים כאשר הורים נמצאים בסיור חוף של יום שלם. חלק של המזנון יהיה שמור לילדים בימים של עגינה ויסופקו תפריטים לילדים. הורים חייבים להציג קבלה על טיול של יום מלא למדריכי נוער של קוסטה קרוז ליין. הסידור צריך להתבצע לפחות 24 שעות מראש.

תוכנית עגינה בנמל

לימים של עגינה בנמל, שעות של Costa Activity Club גמישות בהתאם ללו"ז ההפלגה. הורים יוכלו להשאיר את הילדים בגיל 3 ומעלה על סיפון בשעה שהם יורדים לנמל ליהנות מסיור חוף. אין כל תשלום עבור שירות זה. הורים חייבים לעשות סידורים עם מדריך הנוער לפחות 24 שעות מראש ולא יכולים לעזוב את הילדים בלי שעשו כך.

Costa Cruise Savers - Costa Loves Kids

קוסטה קרוז ליין היא אחת מחברות השייט הידידותיות ביותר למשפחה, ומציעה מחירים מופחתים מיוחדים לילדים המפליגים באותו תא עם הוריהם. ילדים בגיל 17 ומטה (המשתתפים בתא עם 2 מבוגרים משלמים תעריף Andiamo) יכולים להפליג במחיר נמוך של...

 • $199 לילד בהפלגות של 5 עד 8 לילות.
 • $299 לילד בהפלגות של 9 עד 11 לילות
 • $399 לילד בהפלגות של 12 או יותר לילות

Costa Cruise Savers הם להפלגות וקטגוריות נבחרות בלבד ועשויים להיות מוגבלים על ידי הספינה ו/או תאריך הפלגה. הצעות אלה מבוקרת קיבולת וכפופות לשינויים או הפסקה בכל עת.

מדיניות עישון של קוסטה קרוזס

עישון סיגריות, סיגרים ומקטרות אסור ברחבי האנייה למעט באזור ה-Cigar Loungeוכן באזורים ציבוריים בסיפון הפתוח המיועדים לכך ומציעים מאפרות. העישון אסור גם בכל סוגי החדרים.

כדי למנוע את הסיכון של שריפה, יש לכבות את הסיגריות היטב ולהשאירן במאפרות שסופקו ולא לזרוק סיגריות למים כאשר הן עדיין דולקות. על סיפון האניות קוסטה מדיטרנאה, קוסטה קלאסיקה, קוסטה אטלנטיקה וקוסטה ויקטוריה אין אזורי עישון פנימיים.

מדיניות דמי הביטול

דמי טיפול להזמנה מסוג Basic

ימים לפני הפלגה דמי ביטול לאורח
מרגע אישור הזמנה ועד 45 ימים 25% ממחיר השיט.
45 - 30 ימים 50% ממחיר השיט.
30 - 15 ימים 75% ממחיר השיט.
15 – 5 ימים 100% ממחיר השיט.
4 - 0 ימים 100% ממחיר השיט.

לדמי טיפול להזמנה מסוג Comfort + Deluxe

ימים לפני הפלגה דמי ביטול לאורח
מרגע אישור הזמנה ועד 45 ימים 50 אירו לאדם.
45 - 30 ימים 25% ממחיר השיט.
30 - 15 ימים 50% ממחיר השיט.
15 - 5 ימים 75% ממחיר השיט.
4 - 0 ימים 100% ממחיר השיט.

מדיניות ביטולים כפופים לשינויים על ידי חברת השיט קוסטה קרוזס.

קישור למדיניות ביטולים של קוסטה קרוזס:

http://www.costacruise.com/B2C/IME/Before_you_go/term/2014/generalconditions_2014.htm

בכל מקרה של ביטול ההפלגה לאחר אישורה על ידכם, חברת מד קרוזס תגבה את סכום דמי הטיפול בנוסף לדמי הביטול הנ"ל של חברת השייט כדלקמן:

 • דמי טיפול לעד 5 ימי הפלגה = 22.5 אירו לאדם, מקסימום 45 אירו להזמנה.
 • דמי טיפול ל-6 ימי הפלגה ויותר = 45 אירו לאדם, מקסימום 90 אירו להזמנה.
 • במקרה של שינוי שם מלא/ מעבר הפלגה/ הוזלות = ייגבו דמי שינוי בסך 45 אירו להזמנה.

תנאים לביצוע הזמנה

באחריות המפליגים להצטייד בדרכון בתוקף (לפחות 6 חודשים ממועד סיום השהייה בחול) וכן להצטייד מראש באשרות כניסה ליעדים, במידה ומדינת היעד דורשת זאת. מפליגים ללא אשרת כניסה למדינות היעד כנדרש עלולים להידחות בעת העלייה לאנייה וקנס ביטול של 100% יוטל עליהם. חובת הנוסעים להודיע לחברת השיט על כל דרישה רפואית או דרישות מיוחדות אחרות בעת ביצוע ההזמנה, כגון: נכים בעלי כיסאות גלגלים/חולי דיאליזה/עיוור/חירש/חולי סכרת וכד'. אנו לא נוכל לאשר הפלגה עבור נוסע שהשתתפותו תהיה בלתי אפשרית או מסוכנת עבורו או עבור אחרים בשל מצבו או אשר יזדקק לטיפול או לסיוע מיוחדים שאינם ניתנים באנייה.

החברה מציעה בכל אנייה מספר מוגבל של חדרים המותאמים לנכים, יש להבטיח אותם מראש בעת ביצוע ההזמנה. יש לקחת בחשבון כי ייתכן ואזורים ציבוריים מסוימים באנייה אינם נגישים.

נשים בהריון אשר יהיו בשבוע ה-24 או יותר במועד סיום ההפלגה לא יורשו להפליג. בנוסף, כל אישה בהריון חייבת להגיש לפני מועד היציאה מכתב מהרופא/ה שלה המאשר את שבוע ההיריון, את מועד הלידה המשוער ואת כשירותה להפלגה. ללא אישור זה , אישה הרה לא תורשה לעלות לאנייה וקנס ביטול של 100% יוטל עליה.

מפליגים נדרשים להיות בני 21 שנים בכדי להפליג באופן עצמאי. מפליגים מתחת לגיל 21 חייבים להיות מלווים על ידי הורה או קרוב אחראי. בחלק ניכר מההפלגות העונתיות, מפליגים בני 21 עד 24 יהיו חייבים להיות מלווים ע"י נוסע בן 25 לפחות באותו החדר.

באחריות המבוגר האחראי להשגיח כי הנוסעים הצעירים לא ירכשו או ישתו אלכוהול ולא יעברו על כללי האנייה בכללותם. גיל המינימום לצריכת אלכוהול הינו 18 למעט בהפלגות שיוצאות מנמלים בארה"ב, אז גיל המינימום הינו 21.

כמו כן, גיל המינימום להשתתפות במשחקי הקזינו, שימוש במתקני הספא והשתתפות עצמאית בטיולי החוף הינו 18. (בטיולי החוף יצטרכו להיות מלווים ע"י אחראי מעל גיל 18)

גיל המינימום להפלגה הינו 6 חודשים אולם להפלגות טרנסאטלנטיות או כאלו שהינן בנות 15 ימים ויותר גיל המינימום הינו 12 חודשים.

חובה על כל המפליגים לספק את שמם המלא (ראשון/אמצע/אחרון), תאריך לידה, ומין כפי שהוא מופיע בדרכון אתו מגיעים לשיט.

למה להזמין במד קרוזס?
 • מד קרוזס נציגת המכירות הרישמית בישראל של 6 חברות השיט, הזמנה ישירה מהספק שמייצג את חברת השיט
 • המחירים המשתלמים ביותר, בתוספת שירות מקצועי ויעיל הופך את החופשה למשתלמת ומושלמת
 • מומחים בשיט ויוכלו לספק לכם מידע בעל ערך משמעותי בכל הפלגה ויעד
 • מגוון עצום של יעדים בכל העולם, בחמש יבשות לחוויות שלא תשכחו לעולם
 • לקוחות חוזרים בוחרים במד קרוזס שוב ושוב לאחר ההפלגה הראשונה
 • אתם תבחרו את הסגנון המועדף עליכם ואנחנו נתפור לכם את חופשת השיט המושלמת על האוניה המתאימה לכם
 • המגוון הגדול ביותר של אוניות והפלגות, האטרקציות יגרמו לכם לרצות להישאר על הסיפון, והנופים ישכנעו אתכם לצאת לטייל
צור קשר
| 077-9978219
medcruises@medcruises.co.il