Skip to main content

בלוג מד קרוזס

חברת PRINCESS CRUISES הודיעה כי טכנולוגיית המדליון תתרחב ותותקן בשש אניות נוספות במהלך שנת 2020 - RUBY PRINCESS בינואר, GRAND PRINCESS במרץ, ENCHANTED PRINCESS החדשה תושק ביוני כולל טכנולוגיית המדליון, EMERALD PRINCESS באוגוסט, CORAL PRINCESS באוקטובר, ISLAND PRINCESS בדצמבר. ובכך לראשונה הטכנולוגיה תוצע גם לנוסעים באוסטרליה וניו זילנד ובהפלגה סביב העולם.

קרוז לקריביים חופשה מעל הכל

כולנו חולמים על חופשת הקיץ ורוצים שהיא תהיה כמה שיותר כייפית, מפנקת ומהנה גם לנו וגם הילדים.
הרי אנחנו עובדים כל כך קשה כל השנה, חוסכים כסף לחופשה השנתית ולכן לא מוכנים להתפשר על איכות ונופש אמיתי.
קרוז לקריביים הוא מסוג החופשות שתמיד חלמתם עליהן…

קרוז - החופשה המושלמת עם כל הפינוקים

בכל שנה אנו מתכננים את החופשה השנתית שלנו, שבדרך כלל מתקיימת באחד מהחופשים הגדולים של הילדים: פסח או חופשת הקיץ.
אם עדיין לא לקחתם חלק מחופשה על אנייה המשלבת ביקור במגוון של מקומות ייחודיים, זה הזמן לשמוע על היתרונות של קרוז.

מהפכת WIFI – קוסטה מרחיבה משמעותית את רוחב הפס באניות הצי

חברת קוסטה ממשיכה לפתח את האפשרויות הטכנולוגיות באניות הצי לרווחת המפליגים.

עד יוני 2019 רוחב הפס באניות יוגבר פי 6 על מנת שאורחים יוכלו להישאר מחוברים ברמה הגבוהה ביותר וללא מגבלות.

קרוז לכל המשפחה

בקיץ הקרוב יוצאים לקרוז עם כל המשפחה, בכל שנה כאשר מגיע אלינו האביב, אנו מתחילים לחשוב לאן כדאי לנסוע עם כל המשפחה. חופשה באילת? צימר בצפון? מלון במרכז הארץ? הכול כלול באיי יוון או קפריסין? הרי מיצינו את כל זה ועשינו זאת שוב ושוב ושוב…

הפלגה משפחתית עם מד קרוזס

הפלגה משפחתית

הקיץ כבר ממש כאן בפתח וזה הזמן להחליט ולסגור על חופשה משפחתית. עוד פעם צימר בצפון?
שוב חופשה יקרה באילת? ביקרתם כבר בכל האיים של יוון?
חפשים משהו אחר, מפתיע ובלתי רגיל שיעיף גם אתכם וגם את הילדים באוויר?
הפלגה משפחתית! אפשר להפליג ליעדים אקזוטיים מרהיבים כמו לבהאמס, האיים הקאריביים, הוואי, אלסקה, פנמה, מקסיקו האוקיינוס ההודי או ליעדים קרובים יותר  כמו ים תיכון, הים האדריאתי, הפיורדים הנורבגים או הים הבלטי. 

 

הפלגת יוקרה עם מדקרוזס

תמיד חלמתם על זה, תמיד אמרתם שברגע שיתאפשר, תעלו על איזו אֳניית תענוגות ות בין יעדים וחופשות, את הזריחות והשקיעות היפות בעולם רואים דווקא מהים, אתם חייבים את זה לעצמכם לפחות פעם אחת בחיים.
מד קרוזס הינה נציגת המכירות בישראל של תאגיד שיט התענוגות הגדול והמוביל בעולם "קרניבל", בבעלות משפחת אריסון, המונה כ-100 אוניות.

כנציגי המכירות הגדולים ביותר בישראל בתעשיית השיט, אנו משווקים שישה מותגי שיט שונים השייכים כולם לתאגיד. החברות הן: Carnival, Princess, Costa, Cunard, P&O ו-Seabourn.

קרוז למזרח

שייט למזרח הרחוק יפגיש אתכם עם אזור עשיר בתרבויות עתיקות, החל מדרום מזרח אסיה ועד למזרח הרחוק והודו. אסיה המעניינת, ווייטנאם, סין, יפן ותאילנד מרתקות לא פחות ובכל זאת שונות בהרבה מובנים. הבודהות הגדולות של בנגקוק, מרכזי הקניות העצומים של הונג קונג, המקדשים המרהיבים של יפן, האתרים הקסומים של סין, מקדשי זהב והשוק הצף של בנגקוק, חופיה הלבנים של תאילנד והנמלים ההומים של סינגפור.

קרניבל מידע כללי

 

קרניבל קרוז ליין הוקמה בשנת 1972 ע"י תד אריסון וכיום היא חברת שיט התענוגות הגדולה בעולם כיום בהתבסס על מספר נוסעים בשנה, הכנסות בשנה ומספר האניות בצי שמונה 28 אניות.

משרדי החברה ממוקמים במיאמי, ארה"ב. הלוגו המוכר של קרניבל הינו ארובה בצורת זנב של לווייתן בצבעי ארה"ב אדום/כחול/לבן.

 

קרניבל באירופה ב- 2020

חברת השיט הגדולה בעולם, קרניבל קרוז ליינס, חוזרת להפליג באירופה בין אביב לסתיו 2020 במגוון מסלולים ובשלוש אניות: CARNIVAL RADIANCE, CARNIVAL LEGEND, MARDI GRAS. זו בשורה טובה לקהל הישראלי שחיכה לחזרתה של קרניבל למסלולים באירופה בשל המחירים האטרקטיביים והשפע המוצע באניות.

 

טען עוד