Skip to main content

בלוג מד קרוזס

הפלגת יוקרה עם מדקרוזס

תמיד חלמתם על זה, תמיד אמרתם שברגע שיתאפשר, תעלו על איזו אֳניית תענוגות ות בין יעדים וחופשות, את הזריחות והשקיעות היפות בעולם רואים דווקא מהים, אתם חייבים את זה לעצמכם לפחות פעם אחת בחיים.
מד קרוזס הינה נציגת המכירות בישראל של תאגיד שיט התענוגות הגדול והמוביל בעולם "קרניבל", בבעלות משפחת אריסון, המונה כ-100 אוניות.

כנציגי המכירות הגדולים ביותר בישראל בתעשיית השיט, אנו משווקים שישה מותגי שיט שונים השייכים כולם לתאגיד. החברות הן: Carnival, Princess, Costa, Cunard, P&O ו-Seabourn.

קרוז למזרח

שייט למזרח הרחוק יפגיש אתכם עם אזור עשיר בתרבויות עתיקות, החל מדרום מזרח אסיה ועד למזרח הרחוק והודו. אסיה המעניינת, ווייטנאם, סין, יפן ותאילנד מרתקות לא פחות ובכל זאת שונות בהרבה מובנים. הבודהות הגדולות של בנגקוק, מרכזי הקניות העצומים של הונג קונג, המקדשים המרהיבים של יפן, האתרים הקסומים של סין, מקדשי זהב והשוק הצף של בנגקוק, חופיה הלבנים של תאילנד והנמלים ההומים של סינגפור.

קרניבל מידע כללי

 

קרניבל קרוז ליין הוקמה בשנת 1972 ע"י תד אריסון וכיום היא חברת שיט התענוגות הגדולה בעולם כיום בהתבסס על מספר נוסעים בשנה, הכנסות בשנה ומספר האניות בצי שמונה 28 אניות.

משרדי החברה ממוקמים במיאמי, ארה"ב. הלוגו המוכר של קרניבל הינו ארובה בצורת זנב של לווייתן בצבעי ארה"ב אדום/כחול/לבן.

 

קרניבל באירופה ב- 2020

חברת השיט הגדולה בעולם, קרניבל קרוז ליינס, חוזרת להפליג באירופה בין אביב לסתיו 2020 במגוון מסלולים ובשלוש אניות: CARNIVAL RADIANCE, CARNIVAL LEGEND, MARDI GRAS. זו בשורה טובה לקהל הישראלי שחיכה לחזרתה של קרניבל למסלולים באירופה בשל המחירים האטרקטיביים והשפע המוצע באניות.

 

פרינסס 2019

חברת פרינסס הבינלאומית, הינה אחד המותגים המוכרים ביותר בתעשיית הקרוזים, והיא גדלה בקצב מהיר יותר מכל חברה אחרת בתעשייה.

היא מפעילה 17 אניות ומארחת 2 מיליון מפליגים בשנה ל-380 יעדים ברחבי העולם, כולל הקריביים, אלסקה, תעלת פנמה, הריוויירה המקסיקנית, אירופה, דרום אמריקה, אוסטרליה/ניו זילנד, האוקיינוס השקט, הוואי, אסיה, קנדה וניו אינגלנד, גרינלנד והפלגות סביב העולם.

פרינסס חוגגת 50 שנה של הפלגות באלסקה

האנייה PRINCESS ITALIA יצאה עם 525 אורחים להפלגת הבכורה של חברת פרינסס ביעד המדהים ששמו אלסקה ב-3 ביוני 1969. השנה, חברת ההפלגות מספר 1 באלסקה חוגגת 50 שנה ב"ארץ הגדולה" עם מופעים, סיורי חוף ותפריטים חדשים.

חברת פרינסס תפעיל לראשונה 7 אניות באלסקה בעונת 2019, כולל האנייה הגדולה והמפוארת "רויאל פרינסס". זו הפעם הראשונה שאנייה שמפעילה את הטכנולוגיה החדשה "מדליון" תפליג באלסקה. זו טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך בתחום הנופש שמאפשרת שירות אישי יותר, מצמצמת נקודות חיכוך ומציעה בידור אינטראקטיבי.

 

קרוז לאיים הבריטיים

קרוז לאיים הבריטיים הוא דרך נפלאה לבקר ביעדים אלה וליהנות מנופים קסומים, היסטוריה מרתקת ופינוק ללא פשרה באחת האניות של חברות השייט הרבות המפליגות באזור. שייט וקרוזים הפכו בשנים האחרונות לאחת הדרכים הפופולאריות לצאת לנופש וליהנות מחופשה חלומית המשלבת שהייה באנייה מפוארת וביקור במקומות קסומים וייחודיים בעולם.

קרוז לאוסטרליה וניו זילנד

קרוז לאוסטרליה

קרוז לאוסטרליה וניו זילנד הוא ללא ספק חוויה מעולם אחר. ההפלגות ליעדים אלו יוצאות בעיקר מאוסטרליה. חברות שייט מובילות מציעות מגוון מסלולים ביעדים אלה, לרוב בנות 10 ימים ויותר ובאניות מפוארות, פרינסס קרוזס היא חברה כזאת.

צי האניות של PRINCESS CRUISES ממשיך להתרחב

צי האניות של PRINCESS CRUISES ממשיך להתרחב

ENCHANTED PRINCESS - אנייה חמישית בסדרת הרויאל במשקל 700,143 טון תושק ביוני 2020 ואחריה השישית בסדרה באוקטובר 2021

חברת השייט המובילה בעולם PRINCESS CRUISES תשיק את האנייה החדשה והקסומה ENCHANTED PRINCESS ביוני 2020 .האנייה תחל בסדרת הפלגות באירופה ותיפתח להזמנות בנובמבר 2018.

קרניבל חוזרת להפליג באירופה!!

 

RADIANCE CARNIVAL תתחיל להפליג באפריל 2020 בסדרת מסלולים מברצלונה LINE CRUISE CARNIVAL ,חברת שיט התענוגות הבינלאומית המובילה בעולם, הודיעה כי האנייה RADIANCE CARNIVAL תתחיל את הפלגותיה עם סדרת הפלגות בנות 13-9 יום באירופה.

הפלגת הבכורה תצא מברצלונה ב-29 באפריל 2020

עגינות באיטליה וסיציליה, צרפת, קרואטיה, מונטנגרו, יוון, מלטה וספרד.

ב-11 ביוני היא תצא להפלגה טרנסאטלנטית עם סיום בניו יורק. לאחר ההגעה לתפוח הגדול, RADIANCE CARNIVAL תציע מסלולים לברמודה, לאיים הקריביים, לניו אינגלנד וקנדה ולראשונה לקובה מניו יורק.

 
טען עוד