מידע על יעדי ומסלולי השייט

מסביב לעולם

קרוז מלא מסביב לעולם הוא אחד מחוויות הטיול הגדולות בעולם.

הקסם של הפלגה בין יעדים האייקונים בעולם על סיפון ספינות מפוארות ביותר בעולם במשך יותר מ-3 חודשים בטיול הרפתקאות הגדול של החיים.

זה בחירה של סגנון חיים, אשר מציע את ההזדמנות כדי להכיר את הפינות הרחוקות של כדור הארץ, מטרופולינים הומים וכפרים מרוחקים והכל מהנוחות של ספינת קרוז.

בהפלגות אלו דואגים להביא חלק מהעולם גם לסיפון, עם המאכלים הפופולריים ביותר במקומות שבהם ביקרתם.


נמלים


  • - נמלי עגינה
  • - נמלי יציאה\חזרה

פלגות עולם צריכות להיות חופשות אולטימטיביות בים - במשך של כמעט ארבעה חודשים רחוק מהבית, בהם אתם מקבלים שירות מלא, בזמן שאתם מקיפים את הגלובוס, מבקרים ביעדים מרגשים ואקזוטיים רבים לאורך הדרך.

הפלגות מסביב העולם לרוב יוצאות ממזרח למערב, דרך הקאריביים ותעלת פנמה, לכיוון אוסטרליה וחזרה דרך אסיה, לשמור את הטוב ביותר לסוף. אתם יכולים לצאת להרפתקה הגלובלית מאנגליה או מארצות הברית.

פלגות סביב העולם יוצאות בינואר ומסתיימות באפריל או במאי, תוך הימנעות ממזג אוויר חורפי. רק תחשובו על כך שהחברים ובני משפחה חווים חורף קר, אתם יכולים להיות בשיט בקאריביים, חוצים את האוקיינוס השקט ומתחממים תחת שמים כחולים בסידני.

לא כמו פיליאס פוג המפורסם, שהקיף את העולם, אתם לא לא צריכים להקיפו ב-80 יום. רוב ההפלגות מסביב לעולם נמשכות יותר מ-100 ימים, שבמהלכם יהיו הרבה ימי עגינה בחופים, ביקוור במקומות שהרבה אנשים רבים רק יכולים לחלום עליהם, כמו טהיטי, הוואי, יפן, וייטנאם, קמבודיה, מזרח מלזיה וניו זילנד, שייט דרך תעלות - סואץ ופנמה - ששינו את אופן השייט באמצעות פתיחה של נתיבים שייט קלים וחדשים.

יהיו גם הרבה ימי הפלגה בים, במיוחד אם המסלול שבחרתם חוצה את האוקיינוס השקט - אחרי הכל, הקפת העולם היא דרך ארוכה. במהלך ימי הים יש פעילויות לרוב אבל זה גם הזדמנות מצוינת להירגע עם ספר טוב, לנצל את טיפולי הספא באוניה או לגשת לחדר הכושר.

אם זמן וכסף מונעים מכך לצאת לשייט מסביב לעולם, אל ייאוש. חברות השייט מציעות סיגמנטים של הפלגות מסביב לעולם שנמשכות שבועות, חודש ואפילו חודשיים.

למה להזמין במד קרוזס?
  • מד קרוזס נציגת המכירות הרישמית בישראל של 6 חברות השיט, הזמנה ישירה מהספק שמייצג את חברת השיט
  • המחירים המשתלמים ביותר, בתוספת שירות מקצועי ויעיל הופך את החופשה למשתלמת ומושלמת
  • מומחים בשיט ויוכלו לספק לכם מידע בעל ערך משמעותי בכל הפלגה ויעד
  • מגוון עצום של יעדים בכל העולם, בחמש יבשות לחוויות שלא תשכחו לעולם
  • לקוחות חוזרים בוחרים במד קרוזס שוב ושוב לאחר ההפלגה הראשונה
  • אתם תבחרו את הסגנון המועדף עליכם ואנחנו נתפור לכם את חופשת השיט המושלמת על האוניה המתאימה לכם
  • המגוון הגדול ביותר של אוניות והפלגות, האטרקציות יגרמו לכם לרצות להישאר על הסיפון, והנופים ישכנעו אתכם לצאת לטייל
צור קשר
*3323 | 03-9272727
medcruises@medcruises.co.il