פרינסס נוסדה לראשונה בשנת 1965 ומשרדיה ממוקמים בלוס אנג'לס. החברה התפרסמה ככוכבת בשנת 1977 כאשר אחת מספינותיה, ה-Pacific Princess, שובצה בתפקיד מרכזי בסדרת הטלוויזיה "ספינת האהבה" אשר הביאה אל תודעתם של מיליוני צופים את הקונספט החדש של חופשת-שיט והפכה ללהיט מאז ועד היום.

 

החברה הינה השלישית בגודלה בעולם השיט, וצי האניות שלה מונה כ-17 אניות המעוצבות בסגנון מודרני. החברה ידועה באניותיה החדשניות, בסגנון האירוח האלגנטי והשירות היוצא דופן לאורחיה.

 

לחברת Princess Cruises יש יותר מ-100 מסלולי שייט שונים המציעים למטייל את האפשרות "לחצות" את העולם, עם הפלגות לכל שבעת היבשות, עגינה בכ-350 נמלים ויעדים בכל רחבי הגלובוס.

 

היעדים הכלולים הינם: קריביים, אלסקה, תעלת פנמה, אירופה, ריביירה מקסיקנית, דרום אמריקה, אוסטרליה וניו זילנד, דרום מזרח אסיה, הוואי, פולינזיה הצרפתית, אסיה, הודו, אפריקה, קנדה וניו אינגלנד והפלגות סביב העולם.

 

נוסעי Princess יכולים להעשיר את חווית השייט שלהם באמצעות תוכנית Adventure Ashore המציעה סיורים בכ-4,000 נמלים ברחבי העולם. כמו כן, לחברה טיולים המאפשרים לנוסע לשלב את השייט עם סיור יבשתי מלא מספר ימים לפני או אחרי השיט.

 

בכל אחת מהאניות תוכלו למצוא מגוון אפשרויות בילוי לכל חתך הגילאים.

החברה מתאימה למעוניינים בהפלגה אלגנטית ויוקרתית, אך בנוחות מרבית ובמחירים משתלמים.