חברת שייט - Cunard

Cunard

מוניטין. יוקרה. תרבות. במשך למעלה מ- 150 שנה אניות חברת קיונרד הינן שם דבר בעולם הפלגות הפאר.

אישים מפורסמים בכל הזמנים, בעבר ובהווה, נהנו מכוס שמפניה משובחת בברים האלגנטיים באניות החברה, רקדו אל תוך הלילה בטרקליני הנשף המלכותיים, התענגו על המאכלים המשובחים במסעדות המפוארות ובילו בנעימים בסיפונים המרווחים.

קיונרד הינה חברה בריטית-אמריקאית ואניותיה "קווין מרי 2", "קווין ויקטוריה" ו"קווין אליזבת'" בנויות ומעוצבות כארמונות מלוכה צפים ומעניקות אירוח יוצא דופן כמיטב המסורת הבריטית.

תהינו מארוחות גורמה, שירות ה"כוכב הלבן" האגדי, מופעים ואירועי תרבות איכותיים והכול באווירה חמימה ותוססת עם קהל מגוון מכל העולם.

באניות קונרד תינתן לכם ההזדמנות להתגנדר ולהתלבש בהוד והדר, עם זאת, גם המעוניינים בלבוש פחות פורמלי ימצאו את מקומם ומוזמנים לסעוד בארוחת הערב במזנוני השירות העצמי המציעים אוכל עשיר ומגוון.

QUEEN ELIZABETH
QUEEN ELIZABETH
QUEEN MARY 2
QUEEN MARY 2
QUEEN VICTORIA
QUEEN VICTORIA

תוכנית ילדים

ילדים לא נשכחו ומתקנים על סיפון המלכה אליזבת, המלכה מרי 2 והמלכה ויקטוריה הם בין הטובים ביותר שיש. ה-Play Zone וה-Zone כוללים את הציוד החדיש ביותר לילדים בכל הגילים, צוות קבוע וסייעות פעוטון.

אורחים צעירים בגילאי 1 - 6 שנים ימצאו את ה-Zone Play אזור ייעודי, כיף כולו בשבילם. ה-Play Zone כולל פעוטון לתינוקות/פעוטות, משחקי וידאו וסרטים, אזור חיצוני מאובטח ואזור פעילות רב תכליתי.

ילדים בגילאי 7 - 12 שנים ייהנו מה-Zone, שבו הם ימצאו תחנות משחקי וידאו, הוקי אוויר, כדורגל שולחן, דיסקוטקים, קריוקי, אומנויות ויצירה ואזור טרקלין עם שני מסכי פלזמה 42" עבור וידאו וסרטים.

בני נוער בגילאי 13 - 17 ישתמשו גם הם ב-Zone בשעות מסוימות כפי שתוכנן בספינה.

בשני האזורים לצעירים/נוער יהיו זמינים ללא תשלום עד חצות בכל ערב ויהיה בפיקוח מטפלות בריטיות מוסמכים, כמו גם רכזי צעירים ובני נוער.

כניסה ויציאה

בטיחות היא בראש סדר עדיפויות ב-Zone. Cunard רוצה שתרגישו בטוחים ושהילדים שלכם נמצאים בידיים טובות ובטוחים לחלוטין. מסיבה זו, Cunard מפעילה תהליך רישום שבו אתם רושמים את הילדים שלכם לאחריות של צוות ה-Zone בתחילת הפעילות, ולרשום אותם ליציאה בסיום. ילדים בגילאי 10 ומעלה יכולים להירשם בעצמם ולצאת מה-Zone. בבקשה שימו לב שילדים חייבים להיות בגיל מינימלי של שנה אחת בכדי להשתתף בפעוטון השגחת הורים. ילדים מתחת לגיל שנה יתקבלו בברכה, בתנאי שהם מלווים בהורה/אפוטרופוס בכל העת. המלכה אליזבת, המלכה מרי 2 והמלכה ויקטוריה מציעות גם אזור בריכת משפחה כך שמשפחות יכולות ליהנות בחוץ יחד. בייביסיטר פרטי אינו זמין. עם זאת, שמרטפות על קבוצת ילדים ללא תשלום במרכז הילדים זמינה בערבים. מבוגר חייב ללוות ילדים מתחת לגיל 18 המפליגים עם Cunard. אם המבוגר אינו ההורה או אפוטרופוס החוקי, נדרש אישור בכתב מההורה.

רישום

חשוב: לפני שהילדים שלכם יוכלו להצטרף ל-Zone, הם צריכים למלא טופס רישום, אשר יהיה ישר זמין לאחר תרגיל ההפלגה, ביום הראשון של המסע, כדי שהילדים לא יחמיצו את כל הכיף!

מדיניות עישון של קיונרד ליין

ישנם אזורים ייעודיים בכל אונייה שבהם מותר לכם לעשן*. מדיניות עישון של קיונרד ליין אינה מאפשרת עישון בכל חדר ציבורי (למעט Churchills Cigar Lounge, ששמור למעשני סיגרים ומקטרות ​​בלבד), בתוך החדר שלכם או על מרפסת הפרטית של החדר שלכם.

* בשל מזג אוויר ו/או תהליך ניקוי, מקומות אלו עשויים להשתנות מעת לעת.

אזורים יעודיים לעישון הם כדלקמן:

Queen Victoria:
בסיפון הפתוח בצד ימין של סיפון promenade (סיפון 3)
בסיפון הפתוח באזורים הקידמי והירכתיים של סיפון 10

Queen Mary 2:
בסיפון הפתוח בירכים של סיפון 7
בסיפון הפתוח בצד הימני של הירכתיים של סיפון 8
בתוך G32 (מועדון הלילה) סיפון 3L בצד נמל במפלס העליון משעה 18:00 כל ערב או כאשר מזג האוויר סגרירי

Queen Elizabeth:
בסיפון הפתוח בצד ימין של סיפון 10 הירכתיים של אחורי Churchills Cigar Lounge
בסיפון הפתוח בצד ימין של סיפון promenade (סיפון 3)

בכל אזורי העישון יהיה סימון המפסם כאזורים המיועדים לעישון. מדיניות עישון של קיונרד ליין אוסרת לזרוק בדלי סיגריות או להשליך את האפר מצד הספינות כי הם יכולים להתעופף חזרה לספינה ולגרום לסכנת שריפה. בבקשה השתמשו בכלי הקיבול והמאפרות שסופקו ולהבטיח שחומרי העישון כבים באופן מלא.

סיגריות אלקטרוניות, כולל אלו שאינם פולטים עשן, אינן מורשות באזורים ציבוריים, אך ניתן להשתמש בחדרים, במרפסות ובאזורים מיועדים לעישון בסיפון הפתוח.

למרות שקיונרד מכירה בכך שסיגריות אלקטרוניות אינן מכוסות על ידי חקיקה בבריטניה, היא קבלה החלטה לאסור את השימוש בהם בכל האזורים הציבוריים באותה הצורה כמו סיגריות אמיתיות לטובת כל הנוסעים.

מדיניות דמי הביטול

ימים לפני הפלגה דמי ביטול לאורח
מיום הרישום ועד 71 ימים סכום המקדמה - 10% או 35% (תלוי בקוד המחיר)
70 - 57 ימים 50% מסך העסקה*
56 - 42 ימים 60% מסך העסקה*
41 - 16 ימים 75% מסך העסקה*
15 - 6 ימים 90% מסך העסקה*
5 - 0 ימים ללא החזר

* עסקה: הפלגה, מיסים, מלונות, העברות, טיול יבשתי לפני/אחרי Cruise Tour, מתנה/ות שנרכשו מראש/שירותים מיוחדים.

חריגים ממדיניות ביטולים: אם רכשתם במחיר קידום מיוחד הנקרא Saver שבו ההפקדה היא 100% ללא החזר מנקודת התשלום, אתם אינכם זכאים להחזר כלשהו, תשלום, פיצוי או אשראי כלשהו מההפקדה שלכם תחת נסיבות כלשהן אם אתם מבטלים את ההזמנה שלכם.

מדיניות ביטול כפופה לשינויים על ידי חברת השיט.

להלן קישור למדיניות הביטולים של Cunard Line:

http://www.cunard.co.uk/documents/legal%20docs/uk/booking%20conditions.pdf

בכל מקרה של ביטול ההפלגה לאחר אישורה על ידכם, חברת מד קרוזס תגבה את סכום דמי הטיפול בנוסף לדמי הביטול הנ"ל של חברת השייט כדלקמן:

  • דמי טיפול לעד 5 ימי הפלגה = 22.5 אירו לאדם, מקסימום 45 אירו להזמנה.
  • דמי טיפול ל-6 ימי הפלגה ויותר = 45 אירו לאדם, מקסימום 90 אירו להזמנה.

תנאים לביצוע הזמנה קיונרד

באחריות נוסעים להצטייד בדרכון בתוקף (לפחות 6 חודשים ממועד סיום השהייה בחו"ל) .בנוסף, חברת קיונרד מפליגה למדינות רבות , להן ייתכן ונדרשת עבורך אשרת כניסה חד או רב פעמית. על אחריות המפליגים לבדוק זאת ולדאוג לכך מבעוד מועד. מפליגים ללא אשרת כניסה למדינות היעד כנדרש עלולים להידחות בעת העלייה לאנייה וקנס ביטול של 100% יוטל עליהם.

חובת הנוסעים להודיע לחברת השיט על כל דרישה רפואית או דרישות מיוחדות אחרות בעת ביצוע ההזמנה, כגון: נכים בעלי כיסאות גלגלים/חולי דיאליזה/עיוור/חירש/חולי סכרת וכד'. נציג המתמחה בצרכים מיוחדים ייצור עמך קשר באנייה. נשים בהריון אשר יהיו בשבוע ה-24 או יותר במועד סיום ההפלגה לא יורשו להפליג. בנוסף, כל אישה בהריון חייבת להגיש לפני מועד היציאה מכתב מהרופא/ה שלה המאשר את שבוע ההיריון, את מועד הלידה המשוער ואת כשירותה להפלגה. ללא אישור זה , אישה הרה לא תורשה לעלות לאנייה וקנס ביטול של 100% יוטל עליה.

מפליגים נדרשים להיות בני 18 שנים בכדי להפליג באופן עצמאי. מפליגים מתחת לגיל 18 חייבים להיות מלווים באותו החדר על ידי קרוב משפחה או קרוב אחראי בגיל 18 שנים ומעלה. מפליגים מתחת לגיל 16 יורשו להפליג בחדר עצמאי, ובלבד שבחדרם נמצא אורח מעל גיל 16 ובאנייה נמצא קרוב אחראי מעל גיל 18. גילאים יאומתו בהפלגה. מפליגים אשר לא עומדים במדיניות זו יידחו בעלייה לאנייה וקנס ביטול 100% יוטל עליהם ללא יוצא מן הכלל.

גיל המינימום להפלגה ביעדים הבאים הינו 6 חודשים: אלסקה, קנדה וניו אינגלנד, איים קריביים, אירופה, מקסיקו, תעלת פנמה ואוסטרליה/ ניו זילנד.

גיל המינימום להפלגה ביעדים הבאים הינו 12 חודשים: טרנסאטלנטי טרנספסיפיק (כולל הוואי) ומסביב לעולם.

אין גיל מקסימלי.

חובה על כל המפליגים לספק את שמם המלא (ראשון/אמצע/אחרון), תאריך לידה, ומין כפי שהוא מופיע בדרכון איתו מגיעים לשיט.

למה להזמין במד קרוזס?
  • מד קרוזס נציגת המכירות הרישמית בישראל של 6 חברות השיט, הזמנה ישירה מהספק שמייצג את חברת השיט
  • המחירים המשתלמים ביותר, בתוספת שירות מקצועי ויעיל הופך את החופשה למשתלמת ומושלמת
  • מומחים בשיט ויוכלו לספק לכם מידע בעל ערך משמעותי בכל הפלגה ויעד
  • מגוון עצום של יעדים בכל העולם, בחמש יבשות לחוויות שלא תשכחו לעולם
  • לקוחות חוזרים בוחרים במד קרוזס שוב ושוב לאחר ההפלגה הראשונה
  • אתם תבחרו את הסגנון המועדף עליכם ואנחנו נתפור לכם את חופשת השיט המושלמת על האוניה המתאימה לכם
  • המגוון הגדול ביותר של אוניות והפלגות, האטרקציות יגרמו לכם לרצות להישאר על הסיפון, והנופים ישכנעו אתכם לצאת לטייל
צור קשר
*3323 | 03-9272727
medcruises@medcruises.co.il