גלה את מד קרוזס

 

מד קרוזס הינה נציגת המכירות בישראל של תאגיד שיט התענוגות הגדול והמוביל בעולם "קרניבל", בבעלות משפחת אריסון, המונה יותר מ-100 אוניות.

 

אנו משווקים שישה מותגי שיט שונים השייכים כולם לתאגיד. החברות הן: Carnival, Princess, Costa, Cunard, P&O, Seabourn.

 

הפלגות בהתאמה אישית

החברות שונות באופיין, בקהל היעד, עיצוב האוניות, מסלולים, שיטות התמחור וכדומה. המגוון הרחב, כמו גם ניסיון רב השנים מהווה את היתרון הגדול שלנו ומאפשר להציע מענה מתאים לדרישותיו וצרכיו של כל לקוח – בין אם מדובר בחבילות ירח דבש, משפחות, זוגות צעירים, מבוגרים, בעלי צרכים מיוחדים (עיוורים, חרשים, נכים בכסא גלגלים, אלה הזקוקים לציוד נשימתי), ארוחות מיוחדות (כשר, צמחוני, ללא גלוטן, ללא סוכר או ללא מלח), קבוצות חברים, ועדי עובדים, קבוצות תמריץ ועוד.

 

ברשותנו אניות ענקיות שמתאימות לאלפי אנשים, ואניות קטנות יותר לאוהבי האווירה האינטימית, אניות לאוהבי הסגנון האירופאי או לאלה החובבים את האמריקאי והתוסס ואפילו אניות לזוגות ולמבוגרים בלבד.

 

בנוסף, באמתחתנו מגוון מחירים אטרקטיביים כך שהעלות היא בהתאמה אישית לכל תקציב.

 

שימו לב! חברות השיט נוטות להעניק הטבות ללקוחות חוזרים, קבוצות, בני 55+, ילדים שחולקים חדר עם ההורים, עובדי חברות תעופה וסוכני נסיעות.

 

כל ההפלגות שלנו תמיד יוצאות מנמלים מחוץ לארץ, ברחבי העולם כולו. למעט בחודשים ספטמבר- נובמבר בהם אנו מציעים מספר הפלגות מוגבל של חברת קוסטה היוצאות מנמל חיפה או אשדוד.

 

מוזמנים לשיט בלתי נשכח – חוויה מסוג אחר

תחום הפלגות הנופש לא מפסיק להתחדש ולהפתיע, זוכה לגידול מתמיד בקרב הנופשים בעולם ונחשב כבעל התמורה הרבה ביותר ללקוח!

 

בישראל תחום זה עדיין לא מיצה את עצמו ופוטנציאל הגידול רב, אולם התייר הישראלי מתחיל לגלות את המוצר של הפלגות הנופש, ותחום זה זוכה לגידול מרשים בכל שנה אף בארץ.

 

בין לקוחותינו - משרד הביטחון, קופת חולים כללית, ארגוני גמלאים, עובדי לוריאל, עמיתי "חבר", קרנות השוטרים, ניופאן, אלקטרה, בנק מזרחי, בנק לאומי, ארגוני ממשלה ועוד.

צרו קשר עם מד קרוזס וצוות המומחים שלנו ישמח להתאים לכם את ההפלגה המושלמת עבורכם!