חברת קונארד הינה אחת מהמותגים המובילים והמוכרים בעולם ההפלגות, בעלת מורשת בריטית קלאסית. משרדי החברה ממוקמים בלוס אנג'לס/סהות'האמפטון.

 

החברה ידועה בהפלגות היוקרתיות שהיא מציעה, במסלוליה המרתקים ובאוניות השייט המפורסמות בעולם בהן הפליגו המלכים והאצילים לפני יותר ממאה שנה ומפורסמים רבים במהלך השנים.

 

קונארד מחזיקה כיום את צי האניות חדיש ביותר בעולם עם 3 אניות מרהיבות: Queen Mary 2 אשר הושקה שוב בשנת 2004. האנייה Queen Victoria, הושקה בדצמבר 2007, ונחנכה על ידי הוד רוממותה הדוכסית מקורנוול. התוספת האחרונה לאניות החברה הינה של ה- Queen Elizabeth, שנחנכה על ידי הוד רוממותה המלכה בטקס מרהיב באוקטובר 2010.

 

לחברה הפלגות באיים הקריביים, ומסלולים היוצאים לים הבלטי או לפיורדים בנורבגיה והים התיכון. בנוסף, לקונארד מסלול שייט מסביב לעולם והיא הראשונה שהשיקה מסלול ייחודי זה. כמו כן, היא החברה היחידה שמציעה באופן קבוע קו הפלגות טרנסאטלנטיות בין סאות`המפטון לניו-יורק באניית הדגל של החברה ה-Queen Mary 2.

 

שירות ה-White Star של קונארד יקדם את פניכם עם עלייתכם לאנייה וימלא את כל משאלותיכם בשמחה. כפי שהמנהג מחייב, המגורים בקונארד נוחים ומסוגננים ולכל חדר שולחן שמור במועדון חדר האוכל הצופה אל הים.

 

בנוסף, תיהנו מהמנהג של תה אחר הצהרים שיוגש על ידי מלצרים עטויי כפפות לבנות ועם רדת ערב הבידור באנייה יכלול אפשרויות בילוי בקזינו, הופעות מרתקות, קונצרטים איכותיים ורסיטלים, בעוד שהטרקלינים והברים האינטימיים יעודדו אתכם להעביר את הזמן בנעימים עם חברים להפלגה.